Monday, May 7, 2012

After a long weekend... Life is hard ;)


Jak się czujecie po długim weekendzie? Trudno się pozbierać, prawda?:) Po pierwsze, pogoda mnie usypia, po drugie, po tygodniu nic nie robienia ciężko wziąć się do roboty. Macie jakiś sposób na lepszą koncentrację? Baaardzo tego potrzebuję!:) 

Na zdjęciach prezentuję moje najnowsze dzieło. Spódnica czarno-różowa 3 w 1. Jest świetna na wakacje. Bierzesz jeden ciuch w ulubionym kolorze, a masz 3 różne kreacje: spódnicę i 2 sukienki. Dziś możecie zobaczyć spódnicę, następnym razem zaprezentuję inny sposób noszenia jej. Zamierzam zrobić takich kilka w różnych kolorach. 
Zdjęcia zostały zrobione nad Wisłą. W ciepły przyjemny wieczór jest tam mnóstwo ludzi. Na schodach siedzą grupki znajomych, którzy jedzą, piją i głośno się śmieją. To lubię! Kiedy zaszło słońce, poszłam do Cudu nad Wisłą. Jedno z moich ulubionych miejsc w Warszawie. Fajna muzyka, dużo ludzi, ale około północy okropna kolejka do baru. Nie na moje nerwy! Latem są tam 3 bary, więc jest dużo lepiej. 

Translation: I present my brand new design. Pink-black skirt 3 in 1. It's great for summer holiday. You take only one piece and have one skirt and two dresses. Next time i will show you other way of wearing that. I'm going to make couple of them in different colours.


1 comment:

  1. Fab long skirt and I love it with the vest.
    I must say, you look a lot like Nina from BBC series, Being Human. Except taller!
    The Undercover Dress-Up Lover x

    ReplyDelete